Hakkımızda

PopSockets Boulder, Colorado merkezli özel bir tüketici elektroniği aksesuar şirketidir. Şirket 2012 yılında bir felsefe profesörü olan David Barnett tarafından kurulmuştur.

İlk satışa çıktığı yıl olan 2014 yılında 30.000 adet satarak başladığı bu yolculukta PopSockets, sadece 2018 yılında dünyada 60 milyon fazla adet satarak Amerika’daki en hızlı büyüyen ilk 5000 şirket listesinde pek çok dev ismi geride bırakarak 2. Olmuştur. Doğru bir karşılaştırma yapmak için Mc Donald’s gibi bir markanın bile 100 milyon adeti geçmesi 33 yıl sürerken PopSockets 100 milyon satış adedini sadece 5 senede geride bırakmıştır.

Hem 3D hem üzerindeki mekanizmaların patent haklarını şirket elinde bulundurmaktadır.

OZT Electronics

PopSockets tek yetkili distribütördür.

Elektronik ve teknoloji alanında global bir firma olma hedefiyle kurulan OZT Electronics, yenilikçi bakış açısı, beklentilerin üzerinde hizmet kalitesi ve uzman kadrosu ile sektörde yerini almıştır.

Teknoloji büyük bir okyanus haline gelmişken, amaca en iyi hizmet edecek teknolojik ürünleri sizlere sunmak, bizim için çok önemlidir. Bu amaçla şirketimiz yeniliklere hemen entegre olmak için hızlı hamleler yapabilmeyi kendine misyon edinmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.