Ödeme
 • Kredi Kartı ile Online Ödeme

  Siparişlerinizin ödemesini Visa, MasterCard ve American Express kredi kartları veya banka kartları ile güvenli bir şekilde online olarak yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde “Kredi Kartı” opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.

 • BKM Express ile Ödeme

  Siparişlerinizin ödemesini BKM Express ile yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde “BKM Express” opsiyonunu seçtikten sonra "Siparişi Tamamla" dedikten sonra karşınıza çıkan BKM Express giriş sayfasından giriş yaparak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 • Garanti Pay ile Ödeme

  Siparişlerinizin ödemesini Garanti Pay ile yapabilirsiniz. Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde “Garanti Pay” opsiyonunu seçtikten sonra "Siparişi Tamamla" dedikten sonra açılan Garanti Pay sayfası üzerinden istenilen bilgileri girerek ödemeyi kolaylıkla yapabilirsiniz.

 • Kredi kartım yok, banka kartlarıyla ödeme yapabilir miyim ?

  Sitemizden Banka Kartı/Debit Kart ile de ödeme yapabilirsiniz.

 • Ödemelerimi taksitli gerçekleştirebilir miyim ?

  Popsockets.com adresinden yapacağınız tüm alışverişlerinizde 2-3-4-6 taksit yapabilirsiniz! Paraf Card,World Card, Bonus Card, Axess Card, Maximum Card, Card Finans, Advantage Card, Bank Kart kredi kartlarından hangisiyle isterseniz 2,3,4,6 taksit seçeneklerinden herhangi birisini seçerek ödemenizi taksitlere bölebilirsiniz.

 • Ödememi Havale/EFT olarak yaptım. Kaç gün ödeme sürem var ?

  Havale / EFT ile ödeme yaptıktan sonra siparişiniz onaylanacak ve işlemleriniz başlayacaktır. Siparişinizin iptal olmaması için 2 iş günü içerisinde ödeme işlemini tamamlamalısınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.